Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ECH Nieruchomości Emila Hrehorczuk

Mieszka I -go 2 Gorzów Wielkopolski

95 736 70...

95 736 70 80

504 647 433

biuro czynne: otwarte teraz do 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

27

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia ECH Nieruchomości Emila Hrehorczuk

Filtruj

539 000 zł42 m² 12 833,33 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe Z dużym tarasem I piwnicą Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,69 m2 z dużym tarasem 31,20 m2 +...

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł72 m² 8 500 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal usługowo- handlowy- os. Górczyn Do sprzedaży lokal usługowo- handlowy o pow. 72 m2 zlokalizowany na parterze przy ul. Witosa...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,22 m² 5 225,45 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie 3 pokojowe W śródmieściu Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,22 m2 usytuowane na 1 w 3...

Szczegóły ogłoszenia

1 342 400 zł16 780 m² 80 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt inwestycyjny- wawrów Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie usytuowany grunt o powierzchni 1,6780 ha zlokalizowany w Wawrowie. Ziemia...

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł1 275 m² 33,73 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży 3 działki W mościczka ch polecamy do sprzedaży 3 działki o powierzchniach 0,1275 i 0,1400 ha zlokalizowane w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56 m² 10 089,29 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy os. Sady. Polecamy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim dwu piętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,50 m² 8 085,11 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 70 m - komfort jak w domu Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2...

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł84 m² 4 500 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie 4 pokojowe W ścisłym centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83,98 m , położone na pierwszym piętrze (z dwóch)...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipiany

Lipiany,zachodniopomorskie

625 000 zł130 m² 4 807,69 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w ścisłym centrum Lipian - idealna lokalizacja, 100 m od jeziora! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, zadbany...

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łubianka

Łubianka,zachodniopomorskie

114 960 zł1 437 m² 80 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w Łubiance - między Gorzów Wielkopolski a Barlinek Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł139 m² 9 280,58 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W gorzowie. Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w Gorzowie przy ul. Przy Stadionie. Powierzchnia domu to ok. 140...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł32,40 m² 8 641,98 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,49 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł80 m² 4 975 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Z wyposażeniem na os. Słonecznym. Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 80,13 m2 usytuowane na 1...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż os. Górczyn - 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w Gorzowie,...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie - Dolinki | 52,5 m | 3 pokoje | 8 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 8...

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski, śródmieście, 46 m , balkon + taras Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Słoneczne, gorzów Wlkp Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 3...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²35 m² 1 925 zł

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia biura zlokalizowane W gorzowie Polecamy do wynajęcia biura zlokalizowane w Gorzowie Wlkp. Lokale biurowe składają się z jednego...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,51 m² 9 087,95 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 61,51 m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe os. Zacisze Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60 m2 usytuowane na 5 w 10 piętrowym wieżowcu na os. Zacisze...

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł160 m² 6 750 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Godny polecenia nowoczesny dom wolnostojący Z całym wyposażeniem W dzierżowie. Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 160 m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na...

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 520 m² 69,44 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie W miejscowości łośno Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2520 m2. Działka położona...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 32 m , Śródmieście, okolice Askany, gorzów Wielkopolski Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m na sprzedaż - parter, zawarcie, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanie 59,4 m na sprzedaż - Osiedle Górczyn. Na sprzedaż gustowne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,4 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe -gotowe do wprowadzenia-os. Sady. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,74 m2 usytuowane na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W gorzowie Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w Gorzowie przy ul. Owocowej. Powierzchnia użytkowa domu to ok....

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł48,21 m² 8 255,55 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem - 48,21 m , parter, stan deweloperski Opis nieruchomości: na sprzedaż nowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł16 m² 4 312,50 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż - Gorzów Wlkp., Plac Staromiejski Oferuję na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 15,84 m , zlokalizowany w samym sercu...

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł37 m² 9 216,22 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje, 37 m , osiedle Dolinki, balkon, 6 piętro Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł57,22 m² 26,21 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Chrobrego. Lokal o powierzchni 57 m składa się...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 952 m²

Ładny dom wolnostojący W baczynie/ możliwość zamiany na mieszkanie Z dopłatą Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny i gotowy do...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedaży działka budowlana - łagodzin Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1100 m2 zlokalizowaną w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe- 1 piętro os. Górczyn Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w trzypiętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł739 m² 202,98 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działka -gorzów. Oferujemy dobrze położoną działkę przy ul. Kostrzyńskiej o pow. 739 m2. Bardzo dobre sąsiedztwo, dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł112 m² 13 383,93 zł/m²

Emila Hrehorczuk

Emila Hrehorczuk

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie premium Górczyn, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij